TV-M

Moda i sztuka


Producent pasków ze skóry
[Cezmar]G+

Polski producent pasków Cezmar poleca szeroki asortyment galanterii skórzanej. Poszukujesz oryginalnych pasków skórzanych? Sklep internetowy ma duże doświadczenie sprzedaży pasków skórzanych damskich. Oferowane elementy skórzane są uwielbiane przez mężczyzn. Sprawdzony pasek skórzany charakteryzuje odporność, sposób wykonania i metalowa część metalowa. Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów zarówno w sprzedaży detalicznej jak i ilościach hurtowych. Asortyment produktów widocznych w sklepie przedstawia wyroby skórzane dla mężczyzn i kobiet.
Cezmar - hurtownia internetowa
Zachodnia 27/28 99-100 Łęczyca
łódzkie
607 066 330
GPS 52.058862,19.191712


Dewocjonalia
[Sacramenti]G+

Jeśli chcą Państwo zakupić artykuły religijne, warto odwiedzić sklep internetowy http://www.sacramenti.com.pl. Tworzą oni swój asortyment jedynie z produktów od renomowanych dostawców, aby każdy klient był w pełni zadowolony z dokonanego zakupu. Znajdą coś dla siebie zarówno duchowni, jak i osoby świeckie. Oferta obejmuje bowiem np. ornaty, komże, stuły, a także naczynia liturgiczne, takie jak kielichy i pateny. Do domów prywatnych można zakupić natomiast figurki i obrazy religijne, a także Biblie dla dzieci oraz pamiątki pierwszej Komunii Świętej.

Pracownia brązownicza

Pracownia brązownicza Sacramenti z Poznania specjalizuje się w tworzeniu naczyń liturgicznych i innych dewocjonaliów. Ich produkty można wygodnie zamawiać przez Internet z dowolnego miejsca na terenie Polski. W ofercie mieszczą się między innymi mosiężne kropielnice, które można przytwierdzić przy wejściu do kościoła. Mogą Państwo również zamówić niezwykle ozdobne świeczniki do postawienia na ołtarzu lub przy obrazie. W celu podkreślenia ważnych momentów Mszy Świętej, należy też wyposażyć się w gong oraz dzwonki.

Sacramenti Bieliński
Macierzankowa 14 60-175 Poznań
wielkopolskie
501 632 248
GPS 52.383904, 16.821672


Opakowania
[Golden Box]G+

Miło mi zaprezentować Państwu sprawdzoną i rzetelną ofertę pudełek ozdobnych firmy GoldenBox. Firma wykonuje różnego rodzaju pudełka, o różnym kształcie, wielkości oraz wymiarze według zamówień klientów. Również kadra pracowników to osoby bogate w wiedzę i doświadczenie. Dzięki ich zaangażowaniu pudełka charakteryzują się wysoką jakością wykonania i co równie ważne trwałością. Oferowany asortyment może posłużyć również jako opakowania na prezent. Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej pod adresem www.goldenbox.com.pl.
Golden Box
Armii Krajowej 15 57-400 Nowa Ruda
dolnośląskie
697 093 815
GPS 50.577608,16.502320


Ozdoby do włosów
[BoZka]G+

Każda pani, która szuka wyjątkowej ozdoby do włosów na ślub lub każdą inną dowolną uroczystość znajdzie ciekawe propozycje na stronie bozka.eu. Firma ta zajmuje się tworzeniem niecodziennych akcesoriów, które są silnie inspirowane stylem retro oraz boho. Duże zróżnicowanie oferowanych rozwiązań umożliwia każdej osobie znalezienie produktu, który najlepiej będzie odpowiadał indywidualnym wymaganiom oraz stylowi. Ozdoby do włosów na ślub mogą zdobić głowę Panny Młodej pięknymi wiankami i woalkami, ale również jej gości, zjawiskowymi toczkami i opaskami.
BoZka
Jedności 26/2 65-018 Zielona Góra
lubuskie
609 801 840
GPS 52.058421,19.465051